Metody płatności

Sposoby płatności w sklepie online

Karta kredytowa

Jeśli chcesz zapłacić kartą kredytową, to zaznacz płatność Przelewy24. Następnie po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „karta debetowa lub kredytowa”. Przepisz dane z karty, czyli jej numer, datę ważności i kod CCV oraz zaakceptuj transakcję przyciskiem „zapłać”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

Płatność przy odbiorze

Jeśli wolisz zapłacić za zamówienie kurierowi podczas odbioru przesyłki, wybierz opcję „Płatność przy odbiorze”.

Ważne! W związku z obecną sytuacją i zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia, podczas płatności przy odbiorze możliwa jest płatność za pomocą karty płatniczej lub kredytowej.

Płatność Przelewy24

Zamówienie możesz opłacić przelewem internetowym. Zaznacz płatność Przelewy24, a następnie wybierz opcję: „przelew online”. Następnie po wyborze banku zostaniesz przekierowany na jego stronę. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym.

BLIK

Aby zapłacić BLIKIEM należy zaznaczyć płatność Przelewy24. Po przekierowaniu na kolejną stronę wybierz opcję „BLIK”. Wpisz kod i zaakceptuj go zgodnie z wytycznymi Twojego banku. Kwota zakupów zostanie zablokowana na Twoim rachunku bankowym.

PayPal

Wybierz płatność „PayPal” i zaloguj się do swojego konta, które jest połączone z Twoją kartą kredytową lub rachunkiem bankowym. Kwota zakupów zostanie ściągnięta z Twojego konta PayPal.

Płatność PayPo (tylko na wskazany adres)

Metoda tak zwanej „odroczonej płatności”. Składasz zamówienie teraz, płacisz za zakupy w ciągu 30 dni.

Popularne marki w tym tygodniu

Popularne kategorie w tym tygodniu

TOP
Śledź nas

KOSZYK 0

Lista życzeń

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

KOBIETA
MĘŻCZYZNA
DZIECKO

ul. Pamiątkowa 2, Poznań, 61-512, Wielkopolskie